Mobil Web Tasarım

MOBİL WEB TASARIM KULLANIMI

Mobil web tasarım, web tasarım sayfalarına girildiğinde mobil cihazların kullanımı artıran, cep telefonu ve tablet deneyimini artıran özelliklerden biridir. Günümüz teknolojisinde arama motorları mobil ve tablet cihazlarından giriş yapıldığında mobil web tasarım özelliğine öncelik vermektedir.

MOBİL WEB SİTE TASARIM ÖZELLİKLERİ

Mobil web site tasarım responsive web tasarım arasındaki farkı daha çok görünüm olarak mobil uygulama görüntüsüne benzer olmasıdır. Cep telefonu gibi arayüz tasarımları olan sade ve estetik görünümlü olurlar. Estetik görüntü yapısı ile sayfa araları geçişler vb. gibi özellikleri responsive web tasarıma göre mobil cihazlar için daha uygundur.

Mobil web site tasarım tarayıcıdan girildiğinde ayrı bir hostingde barınabilir yada ayrı bir klasör olarak yüklenip gösterilebilinir. Web tasarım ve mobil web site tasarım 2 ayrı site dosyaları olucağından seo için responsive tasarım önermekteyiz. Mobil web site tasarımı blog ve haber içeriklerini kullanabilcekleri ayrı bir subdomain olarak kurulmasını öneririz. Mobil cihazların kullanımı arttığı dönemde mobil web site tasarım yada responsive web tasarım hizmetlerimizden faydalanarak teknolojiye ayak uydurun.

ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

BİZE ULAŞIN