E-Ticaret sitesi

E-TİCARET SİTESİ VE ÖZELLİKLERİ

E-Ticaret sitesi web tasarım, web yazılım ile bütünleşerek son kullanıcıya kolay satın alma hizmeti sunarak alışveriş oranını artırmaktır. İdebu ajansı estetik bir web tasarım sitesi yaratarak güvenilir bir web yazılımla başarılı e-ticaret siteleri referansları ile önemli iki unsurun başarısını yaşar.

Başarılı e-ticaret sitesinin temeli müşteri kullanımını kolaylaştıran, keyifli bir şekilde siteden alışverişini güvenle yaparak sağlanmasıdır. E-Ticaret sitesi temalarımız ya da özgün tasarım seçenekleriyle ticarette yerinizi alın.

ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ OLUŞTURMAK

E-Ticaret sitesi hizmetleri kapmasında online alışveriş sitesi oluşturmak içerik yönetim sistemi ile rahatlıkla ürünlerinizi detaylı bir şekilde girebilmekte ve ürünlerinizi seo dostu panel ile ön sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcı tarafındada üye kayıt olarak yada olmadan alışverişini yapabilmekte, ürün detayda benzer yada kombine ürünleri görebilmekte, arama motoru aracılığıyla sonucu listeleyerek alışverişlerini yapabilirler. Bu alışverişleri yaparkende e-ticaret sitesinin en önemli unsuru kart bilgilerin güvenlik açısından kayıt altında tutulmamaktadır.

Sonuç olarak e-ticaret sitesi üzerinden ziyaretçi, kargo, toplu email gönderimi, sms gönderimi, gelir gider tablosu ile satış istatistiklerine kolaylıkla ulaşıp takip edilmektedir.

ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

BİZE ULAŞIN